Jak zamawiać?

 

Jak zrobić zakupy w papiro.pl?

  1. Jeśli przedmiotem zamówienia jest przedmiot niepersonalizowany (np. słoiczki z miodem bez personalizowanej etykiety) wystarczy dokonać zamówienia przez stronę, opłacić zamówienie na konto i oczekiwać przesyłki. Realizacja do 10 dni roboczych.

  2. Produkty personalizowane takie jak: zaproszenia, zawiadomienia, winietki, księgi gości, podziękowania dla gości, plany stołów, należy zamówić przez stronę, a następnie wypełnić formularz zamówienia, w którym należy podać wszystkie niezbędne informacje do realizacji projektu. Formularz należy wysłać na adres mailowy: kontakt@papiro.pl. W tytule wiadomości należy podać nadany przez system numer zamówienia.

Minimalna wielkość zamówienia każdorazowo podana jest na stronie produktu.
W przypadku wszystkich zaproszeń (ślubnych, na chrzest, na urodziny itp.) minimalna wielkość zamówienia wynosi 10 sztuk. Zakup mniejszej ilości sztuk, niż podano na stronie produktu powoduje anulowanie zamówienia!

Sposoby płatności:

Złożone zamówienie należy opłacić w ciągu 7 dni roboczych, przelewem na konto bankowe:

PKO 42 1020 2847 0000 1302 0102 9107
Karolina Samulewicz
Łeknica 56/2
78-460 Barwice 
W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia nadany przez system sklepu przy składaniu zamówienia.


Projekt i realizacja zamówienia:

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie oraz po otrzymaniu formularza zamówienia prześlemy projekt do wglądu i ewentualnych poprawek w ciągu 4 dni roboczych (liczone od dnia spełnienia przez klienta obu warunków: zaksięgowana wpłata + przesłany formularz zamówienia).
Po zaakceptowaniu projektu, staramy się jak najszybciej przygotować i wysłać zamówienie, czas oczekiwania na wysyłkę to maksymalnie 14 dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl